Друк

Міські змагання зі шкільного волейболу серед дівчат 6-7 класів ЗЗСО міста Бучі

DSC 0065 3Протягом 24-25 січня 2018 року в спортивних залах Бучанських НВК «СЗОШ I-III ст. - ЗОШ I-III ст.» №2 та №3 відбулися традиційні в цей період року міські змагання з шкільного волейболу серед дівчат 6-7 класів закладів загальної середньої освіти. В перший день змагань команди ЗЗСО змагались у півфінальних іграх за право зіграти в фіналі та вибороти перехідний кубок, який до цього належав команді  Бучанського НВК «СЗОШ I-III ст. - ЗОШ I-III ст.» №3 - минулорічному переможцю даних змагань.

До фінальних ігор потрапили команди, які у півфінальних іграх вибороли перші та другі місця. З перших місць вийшли «господарі» групових ігор – команди Бучанських НВК «СЗОШ I-III ст. - ЗОШ I-III ст.» №2 та №3, які вибороли право позмагатись за перше місце. З других місць вийшли команди НВК «СЗОШ I-III ст. - ЗОШ I-III ст.» №4 та СЗОШ I-III ст. №5, які відповідно змагалися за третє місце.

У фінальній грі команда НВК «СЗОШ I-III ст. - ЗОШ I-III ст.» №3 впевнено перемогла команду НВК «СЗОШ I-III ст. - ЗОШ I-III ст.» №2 у двох партіях та другий рік поспіль здобула головний «трофей» - перехідний кубок. У грі за третє місце була справжня інтрига – спочатку команди виграли по одній партії одна в одної. І тільки в третій, заключній партії команда СЗОШ I-III ст. №5 виявилася сильнішою та стала останнім, бронзовим призером змагань.

Всі переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу освіти, медалями відповідного гатунку, а переможець - перехідним кубком. Кращем гравцем турніру організаторами визнано ученицю 7-Е класу Бучанського НВК «СЗОШ I-III ст. - ЗОШ I-III ст.» №4 Старовойтенко Наталію.

Вітаємо всіх переможців, призерів та учасників змагань та бажаємо хороших результатів, вдалих ігор та яскравих перемог у наступних іграх.