Друк

Творчість юних - Васильківщині рідній!

DSC02507 920 січня 2018 року в Калинівському філіалі Васильківського районного ЦДЮТ відбулася традиційна дитяча виставка «Наша творчість – Васильківщині рідній!», яка проводилася в рамках Всеукраїнських виставок: «Наш пошук і творчість тобі, Україно!», «Знай і люби свій край» та виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

У виставці взяли участь 157 вихованців Центру дитячої та юнацької творчості та учнів закладів загальної середньої освіти Васильківщини, які представили більше 300 робіт, виконаних в різних техніках декоративно-вжиткового мистецтва, технічного моделювання та конструювання.

DSC02507 8

Вражало розмаїття сувенірної продукції, виготовленої дитячими руками: роботи з паперу і картону, бісерне рукоділля, петриківський розпис, вироби з стрічок, художнє різьблення, випалювання та інші.

На виставці були широко представлені роботи юних майстрів народних ремесел – народна вишивка та соломоплетіння.

Юні конструктори та модельєри демонстрували оригінальні моделі одягу, виготовлені власноруч, обмінювалися досвідом оформлення виробів.

Настрій в учасників виставки був чудовий. Всі отримали творчий запал та бажання і надалі творити чудеса власними руками.

З результатами виставки можна буде ознайомитися на сайті Васильківського районного ЦДЮТ: http://cdut-vasrajon.at.ua.