Друк

Фінал першості Васильківського району з тенісу настільного

3 117 січня 2018 року в спортивному залі Саливонківської ЗОШ, відбувся фінал першості Васильківського району з тенісу настільного, в якому прийняли участь шість команд переможниць зональних змагань, що проходили в грудні 2017 року. Змагання вфіналі проходили по коловій системі. Учні показали високий рівень технічної підготовки. В результаті безкомпромісної  боротьби очікуваним переможцем змагань і чемпіоном Васильківського району серед збірних команд загальноосвітніх шкіл стала сильна команда Саливонківської ЗОШ (тренер-Пятківський М.В.). Решта місць розподілилась таким чином:

2 місце – Пшеничнянський НВК;

3 місце – Крушинська ЗОШ;

4 місце – Ксаверівська ЗОШ;

5 місце – Здорівський НВК;

6 місце –.Малосолтанівська ЗОШ.

В особистому заліку перше місце серед юнаків посів Марченко Богдан (Саливінківська ЗОШ), друге мысце посів Стеблюк Олексій (Пшеничнянський НВК), та трете місце дісталась Головко Дмитру (Здорівський НВК).

Серед дівчат переможницею змагань стала Устюжаніна Дарина (Саливінківська ЗОШ), друге місце посіла Образцова Діана (Крушинська ЗОШ), а третє місце Миронюк Поліна (Пшеничнянський НВК).