Друк

Відбувся семінар-практикум «Технології патріотичного виховання засобами краєзнавства»

DSC 0017 12Відповідно до плану роботи департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, 18 грудня 2017 року на базі КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбувся семінар-практикум «Технології патріотичного виховання засобами краєзнавства» для керівників краєзнавчих гуртків закладів позашкільної освіти області.

Учасниками заходу стали 40 педагогів закладів освіти Київщини. Під час заходу керівники гуртків мали змогу поділитись досвідом роботи щодо організації і проведеня пошуково-краєзнавчої роботи як вагомого чинника національного-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді. Стан та перспективи розвитку дитячо-юнацького туристсько-краєзнавчого руху на Київщині окреслила завідувач відділу спортивного туризму і краєзнавства КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини». Про механізми співпраці регіональних науково-методичних установ, органів управління освітою та громадських інституцій щодо організації туристсько-краєзнавчої роботи в закладах освіти розповів учасникам заходу Гаврилюк Валерій Юрійович, методист відділу виховної роботи та позашкільної освіти КВНЗ КОР«Академія неперервної освіти». Сучасними підходами до організації пошуково-дослідницької роботи в закладах позашкільної освіти поділилася з присутніми Шевченко Катерина Григорівна, керівник гуртка «Лідер-клуб» Васильківського районного центру дитячої та юнацької творчості. Керпатенко Людмила Володимирівна розповіла про впровадження інтерактивних технологій туристсько-краєзнавчої діяльності у процес вивчення історії рідного краю, його культури, традицій та звичаїв на прикладі роботи гуртків Таращанського районного центру дитячої та юнацької творчості «Веселка».

Крім того на заході обговорювалося питання проведення у Київській області Всеукраїнського семінару-практикуму завідуючих краєзнавчими відділами обласних та Київського міського центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді, що відбудеться у квітні 2018 року. 

DSC 0017 11