Друк

Форум історичного моделізму «SIVER MODEL FEST» в м. Чернігів

DSC 0017 916-17 грудня 2017 року у місті Чернігові, найстарішому північному культурному центрі України, відбулася виставка-конкурс «SIVER MODEL FEST», яка стала завершальним етапом змагань для моделістів-стендовиків у цьому році.

На «SIVER MODEL FEST», в приміщенні Чернігівського військово-історичного музею імені В.В. Тарновського, зібрались  представники з 12 міст України, це – 58 учасників, з яких – 28 дітей.

Броварський район на даному заході гідно представили вихованці гуртка «Історико-технічне стендове моделювання» (керівник Мороз В. П.) Комунального закладу «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості» Броварської районної ради Київської області. До складу команди увійшли Михайленко Назар, Писаренко Андрій, Вареник Назар, Покидько Максим, Вашук Олександр, Русін Борис, Лисак Марія та Лавріненко Дарина.

Родзинкою виставки-конкурсу були літаки «Мрія», виготовлені нашими гуртківцями у 250 масштабі, та фігурки і віньєтки воїнів АТО у 16 масштабі. 

DSC 0017 10

По закінченню заходу усі учасники були нагороджені дипломами за участь, а «жіноча складова» команди, Лавріненко Дарина та Лисак Марія, зайняли призові місця (ІІ і ІІІ місця відповідно).

Холодний січень 2018 року вже близько, а це означає, що розпочнеться нове коло змагань для юних стендовиків-моделістів. І почнеться воно із виставки-конкурсу «МояМодель – 2018», заходу, присвяченому 100-й річниці пам’яті Героїв Крут. Тож ласкаво просимо усіх бажаючих на районний захід, який відбудеться 27 січня 2018 року у селі Пухівка.