Друк

Cправжнє свято

DSC 0017 3Дня Святого Миколая з нетерпінням чекають усі діти, бо саме це свято є провісником Нового року і Різдва Христового, воно дарує дітям казку і віру в те, що Святий Миколай-Чудотворець виконає їхні найзаповітніші бажання. Розуміючи, що кожна дитина з надією очікує чуда і святкового подарунка, якого вона замовила Святому Миколаю, співробітники Управління захисту економіки в Київській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України вирішили влаштувати справжнє свято дітям, які позбавлені батьківської турботи і родинного тепла, і втілити у реальність їхні мрії.

З цією метою вони відвідали вісім закладів Київської області, де привітали зі святом 121 дитину-сироту.

Начальник Управління, полковник поліції Нідзельський Володимир Олександрович завітав до вихованців Спеціалізованого обласного будинку дитини м. Боярки, щоб подарувати дітям солодощі та вкрай необхідне для немовлят дитяче харчування, а також зробити подарунок закладу –  морозильну камеру.

DSC 0017 4

Працівники Управління привітали дітей-сиріт, які навчаються у спеціалізованих закладах освіти: Васильківській та Великополовецькій спеціалізованих загальноосвітніх школах-інтернатах І–ІІІ ступенів, Таращанському і Трипільському навчально-реабілітаційних центрах, Переяслав-Хмельницькому ліцеї-інтернаті «Патріот», Володарській спеціалізованій школі ІІ–ІІІ ступенів–Центрі реабілітації, Фастівському ліцеї-інтернаті, та вручили їм омріяні подарунки.

Такі благородні вчинки не вимірюються ніякими еквівалентами… Тому найвищою нагородою за добро і милосердя нехай стануть щасливі дитячі посмішки, радісне сяйво їхніх очей і щира вдячність педагогів за свято для їхніх вихованців.

DSC 0017 5