Друк

У День Святого Миколая

DSC 0017 8Цього року особливу щедрість Святий Миколай виявив до жителів мікрорайону Заріччя міста Фастова. Найкращим і довгоочікуваним подарунком і для дітей, і для дорослих цього мікрорайону стало відкриття тут на базі одного з приміщень місцевої Фастівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 дошкільного навчального закладу. Символічним є те, що ця подія відбулася саме у День Святого Миколая.

З радісною подією мешканців вітали керівники міста, депутати міської ради, будівельники та інші. А по завершенню урочистої частини заходу, вручення подарунків майбутнім вихованцям від Миколая та перерізання символічної стрічки, гості, дітлахи та їх батьки мали змогу оглянути приміщення дошкільного навчального закладу.

DSC 0017 7Розрахований він на 26 ліжко-місць. Обставлений всіма необхідними меблями, виготовленими з натуральної деревини. Для його потреб закуплено 2 холодильники, пральна машина, посуд тощо. Оформлено приміщення відповідно до санітарних вимог. Всі придбання та його реконструкція повністю здійснені за рахунок коштів, виділених з міського бюджету.

DSC 0017 8