Друк

Майстер-клас Святого Миколая в м. Яготині

DSC 0017 1Багато років поспіль, в день свята Миколая, Яготинський районний будинок дитячої та юнацької творчості проводить традиційниймайстер-клас з виготовлення листівок до Дня Святого Миколая та ялинкових прикрас до Нового року для  дітей з особливими освітніми потребами загальноосвітніх навчальних закладів  району «Зірка сяє, Святий Миколай зустрічає».

На майстер-клас завітали: очільниця міста Дзюба Н.М, виконуюча обов’язків голови Яготинської РДА Рудніцька О.І., начальник відділу освіти Степанченко М.Т.

У заході брали участь учні (із числа дітей з особливими освітніми потребами) загальноосвітніх навчальних закладів: Яготинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1,  Яготинського  НВК № 2, Яготинського   НВК № 3, Засупоївського НВК, Капустинського НВК, Сулимівського  НВК, Панфильського НВК,  Супоївського  НВК, Фарбованського НВК,  Лемешівської  ЗОШ І-ІІІ ст. та Яготинського РБДЮТ.

Чарівний блиск в дитячих очах, такий особливий, такий казковий та різдвяний ми побачили під час проведення майстер-класу, де діти виготовляли листівки та ялинкові прикраси напередодні Нового року, а допомагали їм в цьому керівники гуртків Яготинського РБДЮТ Шимчук О.А. та Цибуля О.М. зі своїми помічниками-янголятами.

Так цікаво було спостерігати за щирими, непідробними емоціями, що панували в залі. Діти боязко і водночас із завзятістю бралися до роботи і виготовляли подарунки власноруч. Вони із захопленням демонстрували свої роботи. Такі моменти є справжніми! Не фальшивими!

Творчий Захід для дітей з особливими освітніми потребами сприяє розвитку творчих здібностей й популяризує метод реабілітації через творчість

Після майстер-класу до дітей завітав Чудотворець і подарував бажані подарунки. По-справжньому… Без фальшу… Щиро… Невимушено… З любов’ю…
         І все ж таки чудо твориться людьми!