Друк

Скажемо насиллю «НІ!»

25 05 13 25Днями в Україні проводилась Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», до якої долучилися учні Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа № 15 – дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб».

У школі організували експозицію виставки літератури, буклетів з відповідної тематики. Всі бажаючі діти стали учасниками виставки-конкурсу малюнків  «Світ без насильства».

25 05 13 24

Традиційно з учнями  різних вікових груп у формі діалогу соціальний педагог та педагог-організатор обговорили тему протидії насильству та порушення прав дітей, активно включилися школярі й до обговорення болючого питання – насильства у сім’ї.

Протягом двох тижнів тема акції була лейтмотивом занять, бесід, виховних годин, тернінгових занять. Проводилися ці заходи не тільки для школярів, а й для їх батьків, адже саме у сім’ї формуються життєві цінності дитини і саме батьки стають нашими першими і головними вчителями. Приємно, що до проведення акції в закладі долучилася і представник громадської організації «Сто Толок» Шелест С.П., яка провела для учнів тренінгові заняття  «Безпечна школа».

Чи не найбільше сподобався дітям  форум-театр, під час якого юні актори розігрували різні життєві ситуації і разом шукали шляхи вирішення проблеми, уникаючи насилля. Учням 5-10 класів, безперечно, запам’ятається акція «Синя стрічка» під гаслом: «Геть насилля над дітьми», де синя стрічка символізувала синці на дитячому тілі. Діти мали змогу донести інформацію про насилля кожному учню школи  та висловити свою думку про жорстоке поводження з дітьми. Під час акції обмінювалися буклетами з корисною інформацією про неприйнятне насилля в сім’ї, паперову синю стрічку, на якій писали, яким має бути світ без насилля та прикріплювали її в знак солідарності з дітьми. Синій колір служить постійним нагадуванням про те, що необхідно боротися з насиллям.