Друк

Свято професій та гумору

IMG 20171213 111852 3

12 грудня 2017 року у приміщенні Центрального будинку культури    м. Ірпеня відбулася фінальна гра щорічного обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівської молоді «Обери майбутнє». У заході взяли участь 6 найвеселіших, найактивніших, найзавзятіших команд. Чотири з них вибороли своє право участі у фіналі, вигравши півфінальні ігри. Це команди «Вітаміни» Києво-Святошинського району, «В десяточку» Таращанського району, «Тимчасово безробітні» м. Білої Церкви, «BOOM» м. Переяслав – Хмельницького. Ще 2 команди, які вибороли ІІ місце на півфінальних іграх з максимальною кількістю балів, за рішенням журі також були запрошені до участі у фіналі. Це «Воїни добра» Володарського району та «Кандидати в депутати» з міста Борисполя.

Поліцейський, вчитель, лікар, стюардеса, сантехнік, продавець – перелік професій, які презентували діти під час музичного конкурсу «Реклама професій». Ціла низка тематичних номерів змінювалися на сцені, щоб зробити ці спеціальності популярними та рейтинговими. У конкурсі капітанів очільники команд натхненно та дотепно демонстрували свою креативність та винахідливість, презентуючи професії фотографа, теслі, закрійника, лісника та інших актуальних спеціальностей на ринку праці Київщини. Абсолютну перемогу у змаганні капітанів виборов лідер команди «Вітаміни» Києво-Святошинського району.

У результаті творчої боротьби Гран-прі конкурсу виборола команда «Вітаміни» Києво-Святошинського району; I місце – команда «BOOM» м. Переяслав – Хмельницький, ІІ місце - команда «В десяточку» Таращанського району, ІІІ місце – команда «Тимчасово безробітні» м. Біла Церква. Учасники команди «Воїни добра» з Володарського району отримали перемогу у номінації «За творчий підхід та оригінальність», а гравці Бориспільської команди «Кандидати в депутати» отримали нагороду «За артистизм та виконавську майстерність».

Неймовірною окрасою заходу стали вокальні дарунки від народного фольклорного ансамблю "Вишиванка" Таращанського районного центру творчості дітей та юнацтва "Веселка", солістів Києво-Святошинського району, міста Біла Церква, а також циркового колективу "Юність" з міста Києва.

Нагадаємо, організаторами такого корисного та змістовного свята стали Київський обласний центр зайнятості спільно з департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

Не оминули увагою свято гумору й представники роботодавців Київщини. Учасники команд отримали подарунки від іноземного підприємства «КОКА-КОЛА БЕВЕРІДЖИС Україна лімітед», Публічне акціонерне товариство (ПуАТ) «Лантманнен Акса», ТзОВ науково-виробниче об’єднання “Екософт».

Вітаємо переможців!