Друк

Відкриті міські військово-спортивні змагання з нагоди Дня Збройних сил України у Бучі

DSC04951 1205 грудня 2017 року в приміщенні Бучанського НВК «СЗОШ I-III ст. - ЗОШ I-III ст.» №3 Бучанським центром позашкільної роботи спільно з Центром національно-патріотичного виховання та спортивної роботи організовані та проведені відкриті міські військово-спортивні змагання з нагоди Дня Збройних сил України серед учнівської молоді закладів загальної середньої освіти.

До заходу також долучилися учасники Бучанської міської організації інвалідів війни, Збройних сил України та учасників бойових дій (голова – Щербак О.І.,) та Бучанської спілки ветеранів Афганістану, (заступник - Конів В.С. та Марчук В.С., учасник правління даної організації). Цьогоріч в змаганнях також взяла участь команда Клавдіївської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Олександра Рибалка (вихованці Бородянського районного центру дитячої та юнацької творчості). Відповідно до Умов проведення, в програму змагань увійшли п’ять видів випробувань: «Розбирання-складання автомата АК-74», «Стрільба з пневматичної зброї», «Підтягування на високій перекладині (юнаки)», «Згинання та розгинання рук в упорі лежачи від підлоги (дівчата)» та «Поштовх гирі вагою 16 кг (юнаки)». Загальнокомандний залік формувався за найменшою сумою місць, зайнятих командами у всіх видах випробувань.

Організаторами дипломами відділу освіти Бучанської міської ради нагороджено переможців у всіх п’яти видах програми. Ними стали: у конкурсі «Розбирання-складання автомата АК-74» - учень Бучанського НВК №4 Бондаренко Андрій, у конкурсі «Стрільба з пневматичної зброї» - учень Бучанської гімназії Хамін Владислав (42 очка) та учениця БРЦДЮК Зелінська Анастасія (43 очка), у вправі «Підтягування на високій перекладині» - учень Бучанського НВК №3 – Хоменко Даніїл, у вправі «Згинання та розгинання рук в упорі лежачи від підлоги» - учениця Бучанського НВК №3 Дудко Дар’я та у вправі «Поштовх гирі вагою 16 кг» - учень Бучанської СЗОШ №5 Яковенко Владислав.

У загальнокомандному заліку відкритих міських змагань з нагоди Дня Збройних Сил призові місця розприділились так:

Бучанський НВК «СЗОШ I-III ст. - ЗОШ I-III ст.» №3 – Iмісце;

Бучанська СЗОШ I-III ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов – II місце;

Бучанський НВК «СЗОШ I-III ст. - ЗОШ I-III ст.» №2 – IIIмісце.

Також, під час проведення змагань учні мали змогу продемонструвати свої стрілецькі навики та випробувати інтерактивний мультимедійний тир, який в подальшому буде застосовуватись у тренувальному та змагальному процесі. 

DSC04951 11