Друк

Обласний семінар інженерів з охорони праці закладів професійно-технічної освіти

DSC04951 505 грудня 2017 року на базі ДНЗ «Згурівський професійний ліцей» відбувся обласний семінар інженерів з охорони праці закладів професійно-технічної освіти в Київській області на тему: «Шляхи підвищення рівня організації та пожежної безпеки у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Київської області».

В семінарі взяли участь 21 навчальний заклад Київщини. З вступним словом до учасників семінару звернувся директор навчального закладу В.В.Шевченко. Він відзначив, що проведення різних семінарів-засідань в ліцеї стало доброю традицією. Їх головна мета – привернути увагу кожного працівника до вирішення питання мінімізації існуючого рівня травматизму як у виробничій, так і в невиробничій сферах, формування свідомого ставлення людей до проблем охорони праці.

DSC04951 6

Про стан охорони праці та пожежної безпеки у закладах професійної (професійно-технічної) освіти доповів Нетреба А.Ф. – методист НМК ПТО у Киїській області. На семінарі колеги поділилися своїм досвідом у роботі з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності, попередження травматизму на виробництві, в навчальному закладі і в побуті.З доповідями на семінарі виступили інженери з охорони праці: Плахотнік П.О. – ДНЗ «Богуславський центр-професійно-технічної освіти», Михайлова Л.А. – ДНЗ «Професійний ліцей м.Українки», Коломієць О.О. – ДПТНЗ «Володарський професійний аграрний ліцей», О.М.Явон – ДНЗ «Згурівський професійний ліцей».

Нетреба Анатолій Федорович підвів підсумки Огляду-конкурсу кабінетів з охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Київській області, який проходив з вересня по листопад місяць, матеріали, яких було висвітлено на сайтах навчальних закладів професійної освіти Київщини, відзначив найкращих, які старанно справилися з завданням та найгірших в цьому конкурсі, вказавши на позитивні та негативні сторони.

Результати цієї роботи були схвально прийняті присутніми, що сприяють підвищенню ефективності результатів роботи в цьому напрямку, а також пам’ятати, що працівник несе безпосередню відповідальність за порушення зазначених вимог. Необхідно налагодити роботу в цьому напрямку таким чином, щоб кожний працівник, учень дбав про особисту безпеку і здоров’я, а також про безпеку оточуючих їх людей у процесі виконання будь-яких робіт, знав і виконував вимоги нормативно-правових актів з охорони праці.