Друк

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WORLDSКILLS UKRAINE»

FB IMG 1512035950940 430 листопада 2017 року в Київському національному університеті будівництва і архітектури відбулася  церемонія відкриття Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSКILLS UKRAINE».

На урочистості з нагоди відкриття конкурсу заваітали  високоповажні гості: віце-прем'єр-міністр України Кириленко В'ячеслав Анатолійович, заступник Міністра освіти і науки України Хобзей Павло Кузьмович, ректор Київського національноого університету будівництва і архітектури Куліков Петро Мусійович, представники роботодавців та багато інших гостей.

FB IMG 1512035950940 5

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності WorldSkills Ukraine проходить в Україні вдруге за підтримки Міністерства освіти і науки України, Державної служби зайнятості та багатьох інших організацій. Перемога у WorldSkills Ukraine надає молодим людям можливість взяти участь у WorldSkills International.

FB IMG 1512035950940 3

Цьогорічний конкурс пройде у м. Києві за 8 професійними компетенціями на семи майданчиках, серед яких: Київське вище професійне училище № 33, Київське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва, Київське вище професійне училище будівництва і архітектури та інші.

Команда Київської області братиме участь у 6-ти компетенціях:

  1. Перукарське мистецтво
  2. Технологія моди
  3. Облицювальні роботи
  4. Зварювальні роботи
  5. Кондитерське мистецтво
  6. Кулінарне мистецтво

Лідер команди – Заліщук Сергій Володимирович, старший майстер ДПТНЗ «Бориспільський професійний ліцей».

Бажаємо нашій команді творчих перемог та нових здобутків!