Друк

Засвітилася Світлиця у Борисполі

FB IMG 1512035950940 2Листопад місяць виявився щедрим на цікаві та приємні події у місті Бориспіль. 29 листопада 2017 року у Бориспільському міському центрі туризму та краєзнавства учнівської молоді щедро відчинилися двері для багато численних гостей закладу. А вітали запрошених  - директор Центру туризму Рахуба Тетяна Георгіївна та Кравчун Олена Іванівна, керівник гуртка «Народознавство», на базі якого створено Світлицю, куди і були запрошені гості.

Традиційний народний обряд «вхідчин» для гостей провів ансамбль «Травневі роси», зачарувавши відвідувачів магнетизмом та енергетикою народної пісні та обряду. Серед гостей присутні діти та їх батьки, секретар міської ради Годунок Я.М., заступник міського голови Пасенко Л.В., начальник управління освіти і науки Чернойван Т.А., начальник управління культури, молоді та спорту Погребна Н.В., провідний методист Київського обласного центру народної творчості та культосвітньої роботи  Негода Т.М., керівники комунальних закладів, представники творчого клубу «Спілка митців Борисполя», сусіди-митці з Баришівського району, м. Яготин та інші.

FB IMG 1512035950940 1

Присутні були щедрими на  слова вдячності за створення такої Світлиці, де зможуть реалізовувати свої таланти діти та молодь, куди на майстер-класи зможуть запросити малечу та їх батьків митці міста, де можна провести час, пройнявшись гордістю за талановитість та майстерність українського народу.

А «наспівали» новостворену Світлицю вокальне тріо зі столиці України «Рідна пісня». Господарі частували присутніх гарбузовою кашею, узваром, спеченим вдома хлібом та запашним короваєм.