Друк

Київщина без корупції

IMG 20171129 112508524 327 листопада 2017 року у рамках Антикорупційної програми Київської обласної державної адміністрації на 2017 рік  Комунальним закладом Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» було проведено обласний конкурс творчих робіт «Київщина без корупції». 

Метою Конкурсу є формування в учнівської молоді нетерпимого, негативного ставлення до проявів корупції як суспільно небезпечного явища, пропаганда принципів правової держави.

Учасниками Конкурсу стали близько 150 учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів позашкільної освіти. Конкурс проводився у таких номінаціях: «плакат» і «журналістський матеріал».

IMG 20171129 112508524 1

НОМІНАЦІЯ «ЖУРНАЛІСТСЬКИЙ МАТЕРІАЛ»

І вікова категорія

І місце – Волошин Юліана, вихованка БХТДЮМ м. Переяслав-Хмельницький, есе «Господь нам дав добро і щастя!»;

ІІ місце – Венжега Даниїл, вихованець Ісайківського НВК Богуславського р-ну, публіцистичні роздуми  «Діти проти корупції»;

ІІІ місце – Шамота Юлія, вихованка Ставищанського РЦДЮТ, замітка «Хочу вам розповісти…»;

ІІ вікова категорія

І місце – Гутник Анастасія, вихованка ЦТДЮ «Соняшник» м. Біла Церква, фейлетон «Монолог Корпції»;

ІІ місце – Кушніренко Аліна, вихованка ОНЗ Гребінківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» Васильківського р-ну, байка «Патріоти»;

ІІІ місце – Лугова Дарина, учениця Рокитнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, публіцистичні роздуми «Корупція і час»;

– Нікіфорова Анна, вихованка Обухівського РЦТДЮ, публіцистичні роздуми «Було колись…»;

– Корж Наталія, вихованка БХТДЮМ м. Переяслав-Хмельницький, нарис «Ми маленькі діти, а уряд – то батьки»;

Заохочення – Кошубський Іван, вихованець Скибинецького НВО «ЗОШ І-ІІ ст. – д/с» Тетіївського р-ну, есе «Я – корупція»;

– Колодко Євгенія, вихованка Обухівського МЦТДЮ «Романтик», журналістський матеріал «Київщина без корупції»;

ІІІ вікова категорія

І місце – Ткаченко Владислава, вихованка ЦТДЮ «Соняшник» м. Біла Церква, публіцистичні роздуми «Корупційні перепони очима абітурієнта»;

ІІ місце – Євсович Катерина,вихованка Бородянського РЦДЮ, есе «Корупція більша загроза для України, ніж російські танки?»;

ІІІ місце – Кузнюк Кароліна, вихованка Вишнівського ЦТДЮ, публіцистичні роздуми «Де живе корупція?»;

– Менщикова Єлизавета, вихованка Обухівського МЦТДЮ «Романтик», журналістський матеріал «Київщина без корупції»;

IMG 20171129 112508524 2

НОМІНАЦІЯ «ПЛАКАТ»

І вікова категорія

І місце – Трикоз Дмитро, вихованець ЦПО Броварського НВО,  робота «Київщина без корупції»;

 – Соловйова Олена, вихованка Вишгородського РЦХТДЮМ «Дивосвіт», робота «Знання не купиш»;

ІІ місце – Пузій Рената, вихованка КЗ «Володарський РЦТДЮ», робота «Протидій корупції починаючи з себе»;

ІІІ місце – Ярошенко Богдан, вихованець Іванківського РЦДЮТ, робота «Ми – за світле майбутнє»;

– Осипенко Софія, вихованка Макарівського ЦТДЮ ім. Д.Туптала, робота «Життя без корупції»;

Заохочення – Ставнійчук Тетяна, учениця Дослідницької ЗОШ І-ІІІ ст. Васильківського р-ну, робота «Свиняча натура»;

– Рухаленко Єлизавета, вихованка ЦДЮТ Рокитнянського р-ну, робота «Переможемо корупцію»;

ІІ вікова категорія

І місце – Горбань Марія, вихованка КЗ КОР «ЦТДЮК», робота «Не все те золото, що блищить!»;

– Коваль Олександра, вихованка Ржищівського БДЮТ, робота «Ні корупції»;

– Корнілова Варвара, вихованка ПТДЮ Броварської міської ради, робота «Корупційні жнива»;

ІІ місце – Кукоба Дар’я, вихованка ЦДЮТ Рокитнянського р-ну, робота «Ні корупції»;

– Коваль Олександра, вихованка Ржищівського БДЮТ, робота «Придуши корупцію»;

ІІІ місце – Тимченко Марія, вихованка Ржищівського БДЮТ, робота «Не нашкодь іншим. Зупини корупцію!»;

Заохочення – Науменко Данило, вихованець Васильківського РЦДЮТ, робота «Хижа корупція»;

– Горбуненко Вікторія, вихованка Таращанського РЦТДЮ «Веселка», робота «Ми проти корупції»;

– Судом Віталій, вихованець Вишгородського РЦХТДЮМ «Дивосвіт», робота «Дай, друг, на лапу…»;

ІІІ вікова категорія

І місце – Жеребило Світлана, вихованка Оленівського НВО «ЗОШ І-ІІ ст.-д\с» Фастівського р-ну, робота «Корупції «Ні!»;

– Ширінкіна Марія, вихованка ЦТДЮ м. Ірпеня, робота «Невтішні прогнози»;

ІІ місце – Кравченко Анастасія, вихованка Вишнівського ЦТДЮ, робота «Тут не місце корупції»;

– Пазич Аліна, вихованка ПТДЮ Броварської міської ради, робота «Розподіл корупційного пирога»;

ІІІ місце – Скороход Катерина, Нагаївська Дарина, вихованки ЦТДЮ «Соняшник» м. Біла Церква, «Збудуємо країну без корупції»;

– Вовчук Олександра, вихованка Таращанського РЦТДЮ «Веселка», робота «Корупцію в минуле»;

Заохочення – Березанська Дар’я, вихованка Барахтівського НВК Васильківського р-ну, робота «Ні! Депутатам-корупціонерам!»;

– Олексенко Вікторія, вихованка Іванківського РЦДЮТ, робота «Феміда по-українськи».

IMG 20171129 112508524 4