Друк

Створюємо нове освітнє середовище

20171122 104233 9

Діти — це сенс життя та основна цінність, навколо якої мають об’єднуватися зусилля всіх. Розвивати, підтримувати і заохочувати дітей – обов’язок  кожної родини, навчального закладу, громадськості.

Всім добре відомо, що більшу частину свого часу наші діти проводять у дитячому садочку чи школі. Саме тому розвитку закладів освіти міста Ржищева, поліпшенню їх матеріальної бази повинна приділятись значна увага. Спільними зусиллями виконавчого комітету Ржищівської міської ради, відділу освіти, працівників ДНЗ, учителів та батьків,  меценатів та просто небайдужих мешканців ремонтуються та  облаштовуються  групові, спальні та класні кімнати, оновлюється матеріально-технічна база  закладів освіти міста. 

20171122 104233 10

І ось, у жовтні 2017 року, відповідно до Програми розвитку системи освіти Київської області на 2016-2018 роки, за кошти обласного бюджету для Ржищівської ЗОШ І-ІІІ ступенів закуплено нові яскраві комплекти меблів для  1 класу, який проводить дослідно-експериментальну роботу  регіонального рівня  за проектом «Нова українська школа». Цього ж таки місяця обидві школи міста отримали два комплекти меблів для середніх класів, а в листопаді 2017 року дошкільний навчальний заклад «Сонечко» поповнився новим комплектом меблів для групової кімнати. Яскраві, сучасні та зручні, вони відразу перетворили приміщення у місце затишку та комфорту для дітлахів дитсадка та учнів шкіл.