Друк

Незабутній біль українців

IMG 20171124 114046 7Багато трагедій пережив український народ, але страшнішого лиха, ніж голод1932-1933-х років, історія Українине знає. Досі не віриться, що в Україні – житниці всієї тодішньої радянської імперії раптово зник хлібі людизалишилися без зернини. Пухли старі й малі, вмирали роди і села.

Смерть чигала на шляхах, на полі, по хатах. Її кістлява рука, здавалось, вдень і вночіне випускала своєї кривавої коси. А в новий 1933 рік уся Україна перетворилася на суцільну могилу.

Кожного року, в листопаді по всій Україні вшановують пам'ять жертв Голодомору 1932-33 років. У цей день наш обов’язок пом’янути великомучеників нашої історії.

24 листопада в Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» було організовано та проведено загальноліцейський захід «Незабутній біль українців», завдяки якому до сердець молоді вдалось донести одну із найтрагічніших сторінок історії України.  Ліцеїсти пройнялися тим, що немає нічого страшнішого, ніж приречення на голодну смерть мільйонів ні в чому не винних осіб. Переглянуті фрагменти документальних фільмів підсилювали емоційний вплив на присутніх.

Ліцеїсти та  працівники закладу хвилиною мовчання вшанували пам'ять жертв сталінського голодомору.

У пам’яті українців Голодомор 1932-33 років назавжди залишиться однією з найстрашніших сторінок минулого.