Друк

Фінішував міський етап Фестивалю шкільного футболу «Футбольні надії Київщини – 2017» у Бучі

IMG 20171124 114046 523 листопада 2017 року у спортивному залі Бучанського НВК «СЗОШ I-III ст. – ЗОШ I-III ст.» №4 фінішував міський етап Фестивалю дитячого футболу «Футбольні надії Київщини» серед учнів 1-2 та 3-4 класів. Цьогоріч вперше у змаганнях взяли участь юні футболісти приватного навчально-виховного комплексу (ПНВК) «Академія мудрості» і дещо сенсаційно командою 1-2 класів пробилися у фінал. Окрім них, право зіграти у фіналі отримали дві команди Бучанського НВК «СЗОШ I-III ст. – ЗОШ I-III ст.» №4, впевнено перемігши своїх суперників у відбіркових іграх, а також, команда 3-4 класів Бучанської СЗОШ I-III ст. №5.

Стартовому суддівському свистку передувала урочиста церемонія відкриття змагань, учасників привітали: вчитель фізичної культури Бучанського НВК «СЗОШ I-III ст. – ЗОШ I-III ст.» №4 та тренер ДЮСШ з футболу Полякова Н.В., директор  школи Літкевич А.М., ансамбльбарабанщиць“Drum-drive”, хореографічні колективи «Кристал» та «Буча-Денс», учениця школи Шкуратенко Ірина заспівала патріотичну пісню. Капітани всіх команд підняли Державний прапор України, і ігри розпочалися….

IMG 20171124 114046 4

Цьогоріч сенсацій знову не сталося, дві команди Бучанського НВК «СЗОШ I-III ст. – ЗОШ I-III ст.» №4, які вже вкотре вважались головними фаворитами турніру, впевнено перемогли своїх суперників та стали абсолютними переможцями, а також отримали право представляти місто у обласному етапі змагань. Команди (ПНВК) «Академія мудрості» та Бучанської СЗОШ I-III ст. №5 відповідно стали призерами та зайняли другі місця.

Всі команди були нагороджені грамотами відділу освіти та медалями відповідного гатунку, кращі гравці у кожній команді нагороджені індивідуальними грамотами, а команди-переможці – щей кубками.

Отож, вітаємо з перемогою юних футболістів Бучанського НВК «СЗОШ I-III ст. – ЗОШ I-III ст.» №4 та тренера Полякову Н.В. з черговою перемогою та бажаємо успішних виступів у обласному етапі Фестивалю, який зазвичай проходить у березні-квітні.