Друк

«Допоки пам’ять в серці не згасає…»

IMG 20171124 114046 1Цими днями в Україні проходять заходи із вшанування пам’яті тих, хто загнув у страшні роки голодоморів на Україні. Учасниками багатьох є і наші діти та учнівська молодь. Свої дослідження вони презентують на конференціях, круглих столах, зустрічах, вечорах пам’яті.

Відповідно до плану роботи департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації на 2016 рік, у рамках освітньо-виховного проекту з громадянсько-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді «Моя країна – Україна, Київщина – серце України» та з метою вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років, виховання в учнівської молоді патріотичних почуттів  24 листопада 2017 року на базі Комунального закладу Фастівської міської ради «Фастівський центр позашкільної роботи» відбулася обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Допоки пам’ять в серці не згасає…». Учасниками заходу стали юні краєзнавці Білоцерківщини, Васильківщини, Фастівщини та Обухівського району.

IMG 20171124 114046 2

Під час конференції учасники презентували свої дослідження однієї з найстрашніших трагедій в історії України.

Привітала учасників конференції заступник начальника управління освіти Фастівської міської ради Вдовиченко Ірина Анатоліївна, підкресливши значущість таких досліджень у розкритті трагічних сторінок історії України. 

Цікавими та змістовними були виступи юних пошуковців, вразили слухачів записи спогадів очевидців Голодоморів.

Подарунком учасникам заходу стала автобусна екскурсія містом Фастовом. Із великим задоволенням юні краєзнавці відвідали Покровську церкву, Костел Воздвиження Святого Хреста, «Музей на колесах», що знаходиться на території місцевого залізничного вокзалу. 

IMG 20171124 114046 3