Друк

Екскурсія до Музею грошей та Державної скарбниці Національного банку України

image 0 02 04 1322 листопада 2017 року учні КЗКОР «Володарська спеціалізована  загальноосвітня школа-інтернат II-III ступенів» з метою підвищення фінансової грамотності відвідали Музей грошей та Державну скарбницю Національного банку України.

У ході цікавої екскурсії учні дізнались про грошовий обіг на українських землях з давніх часів до сучасних днів, побачили величезну експозицію грошей, ознайомилися з технологією карбування монет, навіть мали можливість уявити себе монетарями, власноруч викарбувавши монети на згадку за допомогою молота, як робили в середньовічні часи.

image 0 02 04 12

Не менший інтерес визвала експозиція скарбів і дорогоцінного каміння України в музеї-фонді "Скарби України", де зберігаються зливки золота та срібла різної ваги, коштовне каміння, ювілейні монети банку та унікальні колекції ювелірних виробів і державних нагород.

image 0 02 04 14

Також школярі завітали до самого Національного банку України, де, поспілкувавшись із заступником голови НБУ Дмитром Сологубом та працівниками банку, мали можливість уявити себе урядовцями, поважнимифінансистами і поміркувати про фінанси країни.