Друк

Американський диплом в українській школі

9 11 18 17Підписано договір про міжнародну співпрацю в області шкільної освіти між КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» та Global Outreach Charter Academy. Американська академія запропонувала програму подвійного диплома для учнів нашої школи. Подвійний диплом означає, що діти здобувають освіту за інтегрованими навчальними програмами одночасно у двох навчальних закладах різних країн, зокрема України та США. Згідно з договором усі обов’язкові предмети, які вивчаються в українській школі, будуть зараховані, як вивчені в школах США.

Крім цього, у режимі он-лайн закордонні викладачі допоможуть школярам освоїти знання англійської мови (чотири рівні), американської історії та основ державного устрою США, які є обов’язковими. Навчання розраховане на чотири роки і відбувається на платній основі, програму подвійного диплома можна пройти також у скорочений термін.

9 11 19 17

 

Після закінчення школи випускники разом із українським атестатом отримають американський шкільний диплом. Цей документ надасть їм право (без вступних іспитів) здобувати освіту у вищих навчальних закладів США та Європи.