Друк

Колегія відділу освіти міста Буча

ghhjkhhkkk n402 листопада 2017 року у приміщенні Бучанської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов відбулася розширена колегія відділу освіти Бучанської міської ради. До участі в засідання колегії були запрошені керівники закладів освіти, заступники директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, методисти закладів дошкільної освіти, керівники міських методичних комісій. До засідання також долучилися Анатолій Федорук, Бучанський міський голова та Тетяна Сімон, начальник фінансового управління Бучанської міської ради.

Порядок денний включав 3 питання: про Закон України «Про освіту», про організацію роботи відділу освіти, про внесення змін до плану роботи відділу освіти на 2017 рік. Основним доповідачем був начальник відділу освіти Олег Цимбал.

ghhjkhhkkk n3

Олег Іванович ознайомив присутніх з основними новелами нового Закону «Про освіту»: термінологічними змінами, функціональними обов’язками та правами засновника, керівника та педагогічної ради закладів освіти, новими умовами прийняття на роботу директорів закладів загальної середньої освіти, внутрішньою та зовнішньою системами забезпечення якості освіти, необхідністю прозорості та інформаційної відкритості закладів освіти міста.

Реформа системи освіти зумовила зміни в організації роботи відділу освіти. Олег Іванович презентував оновлену систему структурних підрозділів відділу освіти, детально зупинившись на структурі та повноваженнях новоутворених центрів: інклюзивно-ресурсного, центру роботи з обдарованими дітьми, психологічної служби та центру національно-патріотичного виховання та спортивної роботи.

По закінченню колегії відбулася робоча нарада керівників закладів освіти міста.