Друк

Авіаканікули в Центрі творчості дітей та юнацтва Київщини

ghhjkhhkkk n1Канікули вихованців авіамодельних гуртків м. Білої Церкви проходять цікаво та змістовно. 03 листопада 2017 року вперше на базі Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» були проведені змагання з авіамодельного спорту в закритих приміщеннях для учнів молодшого шкільного віку, охочих випробувати свої навички у запуску літаків на дальність польоту.

У змаганнях взяли участь вихованці гуртка авіамоделювання Центру творчості дітей та юнацтва Київщини (керівникВіктор Анатолійович Садомов) та вихованці гуртків авіамоделювання Білоцерківської Станції юних техніківі Клубу за місцем проживання «Прометей» м. Білої Церкви (керівник Дмитро Вікторович Конченко).

ghhjkhhkkk n2

Юні авіамоделісти власноруч виготовили найпростіші моделі планерів та надали їх для стартів.

Результат  учасника  складався з суми трьох найкращих спроб із п’яти. Не зважаючи на те, що більшість вихованців вперше брали участь у подібних змаганнях, вони  продемонстрували високий рівень практичної підготовки.

Допоки визначались переможці, юні спортсмени та вболівальники мали змогу переглянути презентацію «Видатні авіамоделісти Київщини».

За підсумками проведення змагань переможцями стали: 

І місце

Панін Артем, вихованець Білоцерківської Станції юних техніків.

ІІ місце

Гнатенко Назар, вихованець Білоцерківської Станції юних техніків;

Гнатенко Денис, вихованець Білоцерківської Станції юних техніків;

Воякін Матвій, вихованець Клубу за місцем проживання «Прометей» м. Білої Церкви.

ІІІ місце

Мельник Яна, вихованка Клубу за місцем проживання «Прометей» м. Білої Церкви;

Мельник Роман, вихованець КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Всі учасники змагань були нагороджені грамотами КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» та пам’ятними подарунками. Маємо надію, що під керівництвом досвідчених педагогів Садомова В.А., судді Міжнародної категорії, заслуженого тренера України, та Конченка Д.В., судді Міжнародної категорії, з маленьких авіамоделістів виростуть видатні авіаконструктори, які прославлять нашу країну  на весь світ.