Друк

Змагання з пейнтболу на Броварщині «Захисник-2017»

11 10 17 237 жовтня 2017 року на території урочища «Ялинка» Броварського району було проведено відкриті районні змагання серед гуртківців комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» з пейнтболу «Захисник – 2017». Метою заходу було набуття вихованцями знань, умінь та навичок, необхідних майбутньому захиснику Вітчизни та присвячений Дню бійця територіальної оборони.

В змаганнях взяли участь команди вихованців гуртків військово-патріотичного спрямування «Юний патріот», «Юний патріот», «Джура» КЗ БРР БРЦПВУМ, що працюють на базі Княжицької, Літківської, Шевченківської, Красилівської, Руднянської ЗОШ І-ІІІ ст., Плосківського та Великодимерського НВО, а також гості: команда міського дитячо-юнацького клубу «Патріот» (м. Шостка Сумської області), та команда Бучанського центру позашкільної роботи (м.Буча Київської обл.), всього 50 учасників.

11 10 17 24

Всі учасники змагань мали можливість не лише взяти участь у змаганнях, але і познайомитися з ТТХ стрілецької зброї (автомати, кулемети, пістолети), які стоять на озброєнні ЗСУ та повправлятися у розбиранні та збиранні озброєння.

Змагання пройшли в запеклій та безкомпромісній боротьбі. Перше місце виборола команда Бучанського центру позашкільної роботи, друге та третє місце зайняли відповідно команди Плосківського НВО та Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст. Спонсорами змагань виступили ПП «Регіон-2001», фермерське господарство «Журавушка», ПП «Рожнівська кондитерська фабрика, які надали солодкі подарунки всім учасникам змагань.