Друк

Мальовнича Вінниця

11 10 17 20Перлина Поділля, мальовнича окраса краю, місто – парк. І все це про місто Вінницю, яке розкинулось на крутосхилах річки Південний Буг. У Вінниці жіночий характер. Вона душевна, не метушлива і гостинна – кожен знайде тут дещо миле своєму серцю. Як гарна українська господиня, Вінниця привітна.

       7 жовтня ліцеїсти Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» разом з вихователями Лілією Петрівною та Юлією Олегівною могли насолодитися всією красою міста.

11 10 17 21

       Екскурсійна програма була дуже насиченою. В наш маршрут входили музей – садиба відомого анатома М.І. Пірогова. У садибі під Вінницею, де знаменитий лікар провів останні двадцять років життя, знаходиться його меморіальний музей. Музей – садиба М.І. Пірогова складається з будинку вченого, його аптеки, садиби площею 16 гектарів, фамільної церкви, де ось вже 127 років спочиває забальзамоване тіло М.І. Пирогова. Далі ми споглядали унікальний приватний в Україні музей ретроавтоаудіотехніки, де мали можливість сфотографуватись з експонатами та отримати безліч позитивних емоцій. Перлиною нашої екскурсії став єдиний в Європі світломузичний фонтан, родзинка України!

       Всі учасники подорожі залишились задоволеними та на позитиві повернулись додому.