Друк

День бійця територіальної оборони на Яготинщині

11 10 17 19Віднедавна в нашому календарі з’явилося ще одне свято, яке відзначаємо в першу суботу жовтня – День бійця територіальної оборони у Київській області. Це люди, які в особливий для держави період охороняють межі своєї області, в якій проживають, вживаючи загальнодержавні воєнні і спеціальні заходи, охороняючи та захищаючи територію, а також важливі об’єкти та комунікації, ведуть боротьбу з диверсійно - розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та підтримують правовий режим воєнного стану в державі. Це люди, які за професією і просто за покликом серця виконують завдання, що поставили перед ними держава та життєві обставини в нелегкий для країни час.

     Напередодні цієї дати, на виконання Плану заходів Яготинської районної державної адміністрації до Дня бійця територіальної оборони у Київській області, відділом освіти Яготинської районної державної адміністрації у загальноосвітніх навчальних закладах району було проведено: конкурс малюнків «Україна понад усе», конкурс патріотичної пісні «Нам потрібне мирне небо», книжкові виставки у шкільних бібліотеках на патріотичну тематику.

11 10 17 18

   7 жовтня на базі Яготинського НВК «СШ-ЗОШ I-IIIст.№3» вчителі Захисту Вітчизни та юнаки старших класів взяли участь у проведенні Дня бійця територіальної оборони. Під час заходу представники військового комісаріату ознайомили учнів з діями загону територіальної оборони та відпрацювали практику поводження зі зброєю. Завершився захід спілкуванням педагогів та школярів з учасниками загону територіальної оборони, ветеранами АТО за спільним польовим кулішем.