Друк

Еко-тур «Відродження надії»

11 10 17 15Охороняти природу – значить охороняти Батьківщину. За кожне врятоване дерево, пташку, за чисту річку природа віддячить нам сторицею. А все, що нас оточує – це і є наша Батьківщина.

5 жовтня 2017 року учні 8-10 класів КЗ КОР «Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» побували на екскурсії «Відродження надії» в еко-садибі «Мезон Бланш», органічному саду, міні-зоопарку та відвідали страусину ферму.

Відвідавши еко-садибу «Мезон Бланш», діти побачили міні-город, молодий сад, еко-ферму та дитячу площадку для відпочинку.

11 10 17 14

В міні-зоопарку учні зустрілися з різними породами свійських тварин та птахів, кроликів, павичів, фазанів, цесарок, тощо.

Наступна зупинка екскурсії – органічний сад в селі Бобриця, де діти познайомилися з новими сортами фруктових дерев, відвідали теплиці та сховище для фруктів. На прощання робітники саду пригостили учнів соковитими плодами.

З великим задоволенням діти відвідали страусину ферму. Територія страусиної ферми розділена на окремі зони для перебування тварин і птахів. Під час екскурсії учні почули цікаву розповідь про особливості життя в дикій природі та на українській фермі найбільшого птаха на землі – Чорного африканського страуса.

На згадку про захоплюючу подорож діти зробили безліч фотографій. По дорозі додому учні всю дорогу ділилися своїми враженнями від чудових птахів, тварин та отримали море незабутніх вражень від подорожі.