Друк

Впевнено крокуємо уперед…

4 10 2017 32Київщина святкує своє визволення від фашистських загарбників. Від села до села просувалися лави визволителів-воїнів червоної армії… День визволення села став Днем села. Цими вихідними, 30 вересня 2017 року, відсвяткувала своє свято і село Пухівка: і дорослі, і дітвора зібрались на подвір’ї школи.

Активну участь у святі прийняли і вихованці гуртка «Історико-технічне стендове моделювання» (керівник Мороз В.П.) Комунального закладу «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості» Броварської районної ради Київської області, який плідно працює в селі вже дев’ять років. Своєрідними звітами дітвори про свої успіхи стали щорічні виставки військової мініатюри, які проводяться двічі на рік: на День села та в пам’ятні травневі дні.

Майстер-класи по виготовленню масштабних пластикових моделей-копій провели вихованці гуртка «ІТСМ» Боря Русін та Діма Туманов. Вони встигали відповідати на запитання дорослих і дітей і ще збирати показово моделі на столі. Старші гуртківці займались забезпеченням виставки та охоче допомагали у вирішенні організаційних питань, встигали на всі боки…

4 10 2017 33

Тепер команда плідно готується прийняти участь у Всеукраїнських змаганнях стендовиків, які пройдуть у Луцьку 26-28 жовтня. Бажаємо результативних успіхів!