Друк

День усиновлення

4 10 2017 30Вже стало традицією, що в останній день вересня ми відзначаємо прекрасне та величне свято День усиновлення. Кожного дня все більше і більше наших співгромадян відкривають свої серця і двері домівок для дітей.

Усиновлення – це особлива дорога батьківства. Благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами і обов’язково надбаннями – і дитини, і дорослого…

Інколи здається, що важко пройти інстанції, зібрати документи. Всі думки зосереджені на «бюрократичних» процедурах. З нетерпінням очікуєш їх завершення, щоб скоріше забрати омріяних сина або донечку додому.

4 10 2017 31

Усиновлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, існує давно.Вперше День усиновлення почали відзначати у 2009 році. Це свято нагадує всім нам про те, що багато дітей позбавлені батьківського піклування, але вони так само, як і інші, потребують захисту. На щастя, кількість сімей, які бажають взяти під опіку дитину, все більше! З кожним роком ця цифра істотно збільшується. Однак слід пам’ятати і про те, що дитина – не іграшка. Знаходячи сім’ю, вона має бути впевненою, що її не образять

А ще 30-те вересня вважається днем ​​святих Віри, Надії і Любові. Це свято доброти, розуміння, милосердя і людяності.

Управління освіти, молоді та спорту Баришівської райдержадміністрації спільно зі службою у справах дітей та сім’ї Баришівської РДА і кліриком Свято-Троїцького храму с.Пасічна, ієреєм Іоанном Омельчуком запланували та провели ряд заходів. А саме:

-ряд тематичних уроків, присвячених Дню усиновлення (29 вересня,2 жовтня);

-в бібліотеках навчальних закладів оформили куточки з інформацією про усиновлення дітей в Україні та про відзначення Дня усиновлення (29 вересня – 6 жовтня);

-учні молодших класів приготувати 1 загальний плакат від закладу, на якому розкрили тему : важливості родини в житті дитини.

Баришівський НВК та Баришівська ЗОШ I-III ступенів ім. М.Зерова приготували плакати, які будуть передані до Центральної лікарні. Сільські школи, свої плакати передають до місцевих фапів.

Учні 8-11 класів, зняли ролики на тему: «Мамо,я тебе люблю!».

29 вересня спільно провели захід у Баришівській ЗОШ I-IIIступенів ім. М.Зерова, де з учнями 9-11 класів подискутували на тему стосовно планування сім’ї та відповідального батьківства. Для дітей, відкриттям стало живе спілкування з ієреєм Іоанном Омельчуком, який жваво вів бесіду і багато корисного дізналися не тільки учні, а представники навчального закладу та присутні гості.

Співпраця продовжується…