Друк

Загальношкільні спеціальні заняття з БЖД для учнів 5-9 класів

4 10 2017 26Формування у кожного вихованця активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки, озброєння його знаннями та навичками безпечної поведінки вдома, на вулиці, у школі, збереження та зміцнення здоров’я, формування здорового способу життя школярів – одне з найактуальніших завдань роботи педагогічного колективу КЗ КОР «Великополовецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат I-II ступенів».

Відповідального ставлення до власної безпеки має відбуватися на всіх етапах життя людини, а розпочинати його варто з дитинства. Дорослі (педагоги, батьки) основну свою місію здебільшого вбачають у тому, щоб захищати та оберігати дитину, але дуже важливо підготувати її саму до реального життя, насиченого різними подіями, зустрічами, ситуаціями, подекуди небезпечними. Тобто навчити дитину безпечно поводитись самостійно у довкіллі (предметному, природному, соціальному).

З 25.09.2017 по 28.09.2017 року у КЗ КОР «Великополовецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат I-II ступенів» були проведені загальношкільні спеціальні заняття з БЖД для учнів 5-9 класів. Розпочали з тренувальної пожежної евакуації, метою якої було відпрацювання організованого виходу з навчального закладу у разі виникнення надзвичайної ситуації.

4 10 2017 27

   Також у навчальному закладі було проведено ряд виховних бесід з безпеки життєдіяльності: «Протипожежна безпека та цивільний захист»; «Правила поводження з незнайомими і вибухонебезпечними предметами та речовинами»; «Безпечне поводження на водних об’єктах та льоду»; «Безпека дорожнього руху».

   Діти брали активну участь у бесідах та проявляли свою обізнаність у виборі правильного виходу з небезпечних ситуацій.

   А 2 жовтня вихованці школи успішно пройшли тест-перевірку засвоєних знань.

   Охорона та зміцнення здоров’я, безпека дітей є головною стратегією, пріоритетом у роботі шкільного закладу. Тільки завдяки спільним зусиллям педагогів, психолога, медиків, батьків у справі охорони життя і збереження здоров’я школярів можна не тільки захистити їх від небезпеки, а й закласти основи безпечної поведінки, підготувати до подальшого самостійного життя.