Друк

Незабутня подорож до міста на камені

IMG 20170929 112637 15З 30 вересня по 02 жовтня 2017 року група вихованців гуртка «Юні музеєзнавці» КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», що працює на базі Тарасівського НВК, побували на захоплюючій, незабутній екскурсії у прекрасному місті України – Кам’янці-Подільському. Місто неповторної краси та багатої історії поступово розкривало перед гостями свої  архітектурні та природні скарби.

Екскурсанти відвідали декілька соборів, музей старожитностей, милувалися Кам’янець-Подільскою фортецею вдень та на тлі нічного неба. Поринули гуртківці у давню історію, пов’язану з Хотинською фортецею, побували на цікавому дійстві – військово-історичній реконструкції «Scolamilitaria», вправлялися у стрільбі з лука.

IMG 20170929 112637 14

Прекрасну змістовну екскурсію провела для дітей чудовий екскурсовод, автор книжок про легенди міста, Дяченко Любов Олександрівна.  

Діти були надзвичайно вражені красою Дністра та смотрицького каньйону, скелями, екзотичними рослинами, годували у парку чорних та білих лебедів. Встигли юні мандрівники розважитись ще й у боулінг-клубі. Сподобалося у старовинному місті все: природа, архітектура, люди, сама атмосфера і ласкаве сонечко, яке є символом міста.

Діти зізналися в тому, що Кам’янець-Подільський забрав у них часточку серця і вони мріють ще обов’язково повернутися до цього незабутнього міста.