Друк

Турнір для юних бізнес-геніїв Київської області

prof 1«Ми – молоде покоління успішних українських підприємців», – під таким гаслом у жовтні 2017 року пройде інтерактивний онлайн-турнір для старшокласників і учнів професійно-технічних навчальних закладів Київщини з управління виробничими та ринковими компаніями «Бізнес-генії».

Турнір «Бізнес-генії» буде проведений у межах регіональної стратегії вдосконалення профорієнтаційної роботи з молоддю. Професійна орієнтація учнівської молоді є одним із пріоритетних напрямів діяльності системи освіти Київщини та Програми розвитку системи освіти Київської області на 2016-2018 роки. 

Мета турніру – розвиток компетентності ініціативності і підприємливості випускників навчальних закладів, що відповідає Концептуальним засадам реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа».

У турнірі зможуть абсолютно безкоштовно взяти участь учні 7-11 класів усіх ЗНЗ області та учні І-ІІІ курсів ПТНЗ.

Cередовищем для проведення турніру стане потужна українська бізнес-симуляція ViAL+, яка нещодавно отримала гриф МОН України. Ця комп’ютерна програма реалістично моделює вітчизняне ринкове середовище та структуру виробничого підприємства.

Таке змагання дасть можливість виявити представників майбутньої економічної та бізнес-еліти, допомогти їм в особистісному становленні, подальшій самореалізації, виборі професії, націлити на навчання та підвищення економічної грамотності протягом життя.

Турнір проводиться за сприяння голови Київської обласної державної адміністрації О. Л. Горгана.

Організатори заходу – департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Компанія інтелектуальних технологій (КІНТ), яка проводить численні соціально орієнтовані бізнес-турніри для дітей та молоді України.

Зареєструватися для участі в турнірі «Бізнес-генії» можна до 04.10.2017 включно на сайті департаменту освіти і науки КОДА: http://www.kyiv-oblosvita.gov.ua  Профорієнтаційний бізнес-турнір або на сайті Компанії інтелектуальних технологій http://kint.com.ua./