Друк

Чемпіонат Європи з боксу серед юніорів

jgjgjfjg kjkl 19З 17 по 26 вересня  2017 року у  м. Албена (Болгарія) проходив Чемпіонат Європи серед юнаків з боксу. Троє учнів Броварського вищого училища фізичної культури у складі збірної команди України брали у ньому участь. Лагута Олег – минулорічний чемпіон Європи, вигравши поєдинок у 1/16, через необ’єктивне суддівство припинив змагання.

Ще один вихованець училища, Алієв Ельвін, з причини суперечливого рішення суддів не зміг пробитися до півфіналу, хоча й виграв 2 поєдинки на старті та зміг відправити свого суперника з Азербайджану в «нокаут», значно переважаючи того в боксерській майстерності, але, на жаль, у підсумку став тільки п’ятим. Прикро, що навіть на такому рівні судді теж «помиляються».

Лише Шаповалову Руслану – вихованцю відділення боксу Броварського вищого училища фізичної культури  – вдалося здобути «бронзу». В останній день змагань українські боксери вибороли дві золоті нагороди й у підсумку посіли третє загальнокомандне місце.