Друк

Всеукраїнський турнір з гандболу “Кубок ЗТУ О. Бурняшова”

jgjgjfjg kjkl 8З 22 по 24 вересня 2017 року м. Бровари у спортивному комплексі Броварського вищого училища фізичної культури проводились ігри відкритого Всеукраїнського турніру з гандболу “Кубок ЗТУ О. Бурняшова”  серед дівчат 2001 рр.н. і молодших.

Цього разу до училища, крім українських команд з міст Києва та Миколаєва, завітали гості з Білорусі – дві команди міста Гродно та команда з Гомеля. Треба зазначити, що команда Гродно – це чемпіони Республіки Білорусь минулого року. Тому білоруські команди – супротивник не простий, що і показала гра між нашими командами, яка закінчилася внічию. Тільки за різницею м’ячів у підгрупі у фінальній частині турніру зустрілись за перше-друге місце дві команди училища, а за третє-четверте – дві команди Білорусі. У підсумку перше і друге місце посіли дівчата БВУФК, третіми стали дівчата з м. Гомель і четвертими – гандболістки з м. Гродно.