Друк

Тиждень здоров'я, фізичної культури та спорту у Васильківському професійному ліцеї

IMG 0264 13Традиційно кожного року у вересні відзначається свято всіхприхильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту — День фізичної культури і спорту. У всі часи самездорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тількидаєздоров’я, вінзагартовує характер і волю.

З метою пропаганди здорового способу життя з 11 по 15  вересня 2017 року в КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» проводивсяТиждень фізичної культури і спорту на тему: «Здоров'я кожної людини – це його багатство». Під час проведення тижня робота вчителя фізичної культури, класних керівників, майстрів груп буласпрямована на:

  • виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя;
  • покращення  здоров'я;
  • придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту;
  • залучення учнів  до систематичних занять фізичною культурою і  спортом;
  • виховання  колективізму  і взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного  азарту,  взаємовиручки і підтримки.

Весело, з азартом із завзяттям проходили змагання. З кожного виду були оголошені переможці та призери. Золотим призером першості  з футболу у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» під час проведення тижня  стала  збірна  команда учнів з професії «Кухар. Офіціант». Активно брали участь у легкоатлетичній спартакіаді юнаки й дівчата ліцею, за високі досягнення переможці були нагороджені грамотами й медалями.

IMG 0264 14

Завершальним акордом тижня стали туристичні змагання збірних команд ліцею. Учні напинали намет на швидкість і якість, розпалювали багаття, удосконалювали вміння одягати спальний мішок, перетягували линву. У фіналі змагань усіх: і учасників, і вболівальників – чекала  смачна винагорода: учні 35 групи під керівництвом Леоненко І.П., майстра виробничого навчання, пригощали  присутніх запашною кашею, яка була зготовлена на багатті.

Скільки радощів, гарного настрою, здоров'я і бадьоростіотрималиучні та їхні наставники!