Друк

Відбулося театралізоване свято

IMG 0264 1214 вересня 2017 року на сцені КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ст. – Центр реабілітації» відбулося прекрасне театралізоване свято. Юні актори під керівництвом наставників Я. В. Припишнюк, Н. А. Охочої, Я. С. Семеняченко подарували присутнім незабутню подорож у світ казки та привітали іменинників найтеплішої пори року.

Шкільну родину зустріло Сонечко, яке простягнуло свої долоньки до всіх присутніх у залі та сказало, що прийшло привітати дітей з Днем народження. А так, як на календарі вже осінь, то йому на допомогу прибули Феї зі Школи чарівників.

IMG 0264 11

Але не так просто виявилось організувати свято для іменинників, адже втрутилися в пригоду злий Лев та страшний Павучисько. Лише завдяки  завзяттю дітей, їхньому щирому сміху, запальним танцям та голосистому співу вдалося скинути павутину з Казкової країни та перетворити недоброго Лева на маленьке симпатичне іграшкове левеня.

На завершення дійства всі літні іменинники почули привітання від директора школи А. І. Косовського та побажання доброї долі від отця Михаїла і загадали бажання, задувши свічки на іменинному пирозі.

Свято залишило у серцях присутніх приємні та яскраві враження.