Друк

«Увага! Діти на дорозі!»

IMG 0264 2Літо позаду. Розпочався новий навчальний рік. Більшість дітлахів пішли до школи. За статистикою  Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Київській області, саме у вересні збільшується кількість дорожньо-транспортних пригод за участю дітей.

З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму  14 вересня 2017 року педагоги Центру творчості дітей та юнацтва Київщини спільно з представниками Білоцерківського відділу поліції провели у Володарських загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів № 1 та № 2 день безпеки руху «Увага! Діти на дорозі!».

IMG 0264 1

Пізнавальне заняття для учнів 4 класів було цікавим та змістовним. На умовних перехрестях розігрувалися різноманітні дорожні ситуації, діти побували в ролі пішоходів, пасажирів та водіїв. Педагоги Центру творчості дітей та юнацтва Київщини вчили школярів переходити дорогу, коли перехід нерегульований та регульований.  А особлива увага була звернена на перехрестя, де розміщено світлофори, адже мешканці смт. Володарка вже відвикли від роботи цих дуже потрібних технічних засобів безпеки.

Особливо захоплюючим та пізнавальним було проведення відпрацювання представниками поліціїпереходу через справжню дорогу, що знаходиться поблизу школи. Діти ще раз пересвідчилися в тому, що дорога сповнена несподіванок і небезпек. Тому потрібно бути завжди уважними та обережними, добре вивчити Правила дорожнього руху й повсякчас дотримуватися їх.

Наостанок, малеча покаталась на веломобілі, всі мали змогу посидіти за кермом і відчути себе справжніми водіями. На згадку дітлахи сфотографувалися біля спеціально облаштованого автобуса.

Тепер є надія, що діти будуть виконувати на практиці ті правила, про які йшлося на занятті.

Бажаємо всім бути уважними на дорогах та повсякчас пам’ятати правила дорожнього руху, щоб не потрапляти у ДТП!