Друк

Олімпійський тиждень у м. Борисполі

DSC06898 1З 07 по 15 вересня 2017 року з метою популяризації спорту, здорового способу життя, олімпійського руху, виховання дітей та підлітків на гуманістичних ідеалах у навчальних закладах міста Борисполя пройшов «Олімпійський тиждень – 2017». В закладах освіти були організовані зустрічі учнів з видатними спортсменами, тренерами та діячами фізичної культури і спорту, проведені позакласні години, круглі столи на тему: «Олімпійські ігри та традиції Олімпійського руху в Україні» тощо. В загальноосвітніх навчальних закладах відбулися змагання з олімпійських видів спорту, конкурси, спрямовані на розвиток та пропаганду олімпійського руху. В дошкільних навчальних закладах міста відбулися змагання вихованців «Веселі старти» під гаслом: «Ми майбутні олімпійці!»/

08 вересня 2017 року в Бориспільській дитячо-юнацькій спортивній школі в рамках «Олімпійського тижня» відбувся «Олімпійський урок-2017». В заході взяли участь вихованці відділень спорту ДЮСШ, учні шкіл міста та ветерани спорту міста Борисполя. Учасники заходу мали можливість побачити виступи юних спортсменів Бориспільської дитячо-юнацької спортивної школи, які демонстрували свою майстерність з різних видів спорту: вільна боротьба, легка атлетика, плавання, футбол, баскетбол, хокей на траві, художня гімнастика та ін.Дітям розповіли наскільки важливо і корисно займатися спортом, показали яких результатів у фізичному розвитку та здобутків у змаганнях можна досягти завдяки цьому. Міський голова вручив сертифікати на отримання стипендії Бориспільської міської ради з 01.09.2017 по 31.05.2018 вихованцям Бориспільської ДЮСШ, переможцям та призерам спортивних змагань Всеукраїнського та Міжнародного рівнів.

14 вересня 2017 року відбувся ІІ етап міського конкурсу плакатів «Ми – майбутні олімпійці». В конкурсі взяли участь учні всіх загальноосвітніх закладів міста в трьох вікових категоріях.

DSC06898 2

У переддень Дня фізичної культури та спорту у Бориспільській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. Ю. Головатого відкрили футбольне поле зі штучним покриттям та тренажерний майданчик. На відкритті були присутні– міський голова Федорчук А.С., депутат обласної ради В.П.Ксьонзенко, директор ПП «Семко» Семко І.В, генеральний директор ТОВ «Виробничо-будівельна фірма «РБС» Назаренко О.О., депутати міської ради, звичайно учителі та учні школи, які найбільше раділи  новому футбольному полю.