Друк

MIND-лекції для тих, хто прагне змін у житті …

WP 20170911 15 18 10 Pro 5Багато юнаків та дівчат, закінчивши престижні коледжі чи університети, намагаються втілити свої кар’єрні плани, але інколи зазнають невдач, через що відчувають зневіру у власних можливостях. Втрата життєвих цінностей, невпевненість у своєму майбутньому приводять молодь до морального та культурного занепаду.

Саме тому 2012 року в м. Пусан, Республіка Корея, відбувся ІІ Світовий форум міністрів у справах молоді та освіти. Під час форуму представники 24 країн світу досягли домовленості створити інститут для реалізації поставленої мети – формування у сучасної молоді інноваційного мислення. Так у 2013 році в Республіці Корея був офіційно зареєстрований Міжнародний інститут розвитку інтелекту (IMEI International).

WP 20170911 15 18 10 Pro 6

Завдяки підтримці урядів 58 країн IMEI International активно працює та допомагає молоді в усьому світі формувати інноваційне мислення, жити щасливим життям, долаючи проблеми та лікуючи хворе суспільство шляхом виховання правильного характеру й способу мислення.

Ідея щодо формування у сучасної молоді інноваційного мислення задля розвитку країни знайшла своє втілення в організації тісної співпраці КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» із Всеукраїнським інститутом розвитку інтелекту, який є структурним підрозділом IMEI International.

У березні 2016 року успішно завершити перший рівень МІND-тренінгу лідерів освіти України в. о. директора коледжу В. А. Ружицький, заступник директора з виховної роботи О. В. Косяк та практичний психолог коледжу, викладач психолого-педагогічних дисциплін Л. В. Медвідь.

Відповідно до річного плану коледжу на 2017/2018 навчальний рік та угоди про співпрацю з Міжнародним інститутом розвитку інтелекту 12 вересня 2017 року в закладі відбулося відкриття MIND-лекцій для студентів перших курсів та активу Студентської ради. Слухачі мали змогу ознайомитись із новітніми напрямами розвитку особистості.

Першу лекцію провів ректор Всеукраїнської філії IMEI пан Пак Сон Су, який зазначив, що правильне мислення приносить справжні зміни в житті. Лектор наголосив, що найголовнішою передумовою здорового суспільства є наявність правильного мислення у його членів, спосіб якого не можна побачити очима, він схожий на план будівництва. Як форма і структура будівлі змінюються згідно з проектом, так і життя змінюється в залежності від способу мислення людини, а  самодисципліна – одна з найважливіших складових для успіху та результату, що дає можливість  досягати поставлених цілей.

MIND-лекції у новому форматі для студентів КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» відбуватимуться щомісячно упродовж І семестру 2017/2018 навчального року.