Друк

«Олімпійський урок-2017» у м. Бориспіль

1408 вересня 2017 року на оновленому баскетбольному майданчику у міському парку культури та відпочинку м. Бориспіль відбувся «Олімпійський урок-2017». У цьому заході прийняли участь близько 140 учнів Бориспільської ДЮСШ з олімпійських видів спорту.

З великим задоволенням дивились програму уроку понад двісті школярів усіх загальноосвітніх навчальних закладів міста і також завітали на свято міський голова Федорчук А.С., депутат обласної ради Ксьондзенко В.П., начальник управління освіти і науки м. Бориспіль Чернойван Т. А., заступник начальника управління освіти і науки м. Бориспіль Письменний В.П.

15

Право внести державний прапор України та Олімпійський прапор було надано кращим спортсменам спортивної школи – легкоатлетам Рудому Андрію, Волошиненко Анастасії та хокеїсткам Гандабурі Марії, Трофімюк Юлії.

На майданчику показали свою майстерність спортсмени відділень вільної боротьби, художньої гімнастики, плавання, легкої атлетики, боксу, баскетболу, хокею на траві, футболу та волейболу.

Першими своє вміння показали борці вільного стилю. З запалом і натхненням виступили юні борці і задали тон всьому Олімпійському уроку.

На заході були вручені сертифікати на отримання стипендій Бориспільської міської ради вихованцям ДЮСШ, переможцям та призерам  Всеукраїнських та міжнародних змагань.

Красиво і впевнено відпрацювали спортсмени всіх олімпійських відділень Бориспільської ДЮСШ. Піднесений настрій спортсменів передався глядачам та гостям і всі залишилися задоволеними  від побаченого.