Друк

Оновлене поле для нових спортивних звершень

10 904 вересня 2017 року у місті Бучі урочисто відкрили оновлене футбольне поле. Спортивне свято на території Бучанського НВК «Спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. - ЗОШ І-ІІІ ст.№4» зібрало не лише юних футболістів, вчителів фізичної культури і тренерів, а й батьків, мешканців міста. Проведена капітальна реконструкція поля зі сучасним штучним покриттям - і поле відповідає всім технічним стандартам і вимогам. 

Порадіти з майбутніми зірками футболу прийшли арбітр Прем'єр - ліги України з футболу Леонід Ярмолінський, начальник відділу юнацької федерації футболу Валерій Золотухін, секретар Бучанської міської ради Василь Олексюк, радник міського голови Лариса Матюшенко, директор Бучанського ДЮСШ Олег Гайдай. 

10 8

Та найбільше висипало на територію поля шкільної малечі, яка раділа подарунку від влади міста.Юні футболісти зможуть відточувати свою майстерність на тренуваннях та грати в футбол протягом всього року.

Особливо багато заслужених аплодисментів отримали юні гравці футбольної команди «НІКА». Починаючи з 2009 та протягом багатьох років вони ставали учасниками та переможцями багатьох міських, обласних змагань та турнірів! А вивела їх на поле вчитель Ніна Полякова, яка зробила служіння цій грі справою всього свого життя. От і поповнюються гравцями із Бучі кращі клуби країни. А дорога у великий спорт починається на цьому стадіоні. 

Перерізання стрічки - без цього ніяк. Почесне право отримали юні гравці шкільної команди разом зі своїм тренером та Василь Олексюк. Потім маленькі футболісти впевнено розіграли м’яч і забили перший голу нові ворота!