Друк

Свято першого дзвоника у БВУФК

10 21 вересня в Броварському вищому училищі фізичної культури –у  День знань, радо зустріли  своїх вихованців, їхніх батьків та гостей. Для 93 учнів цей день стане наступною сходинкою у їхній довгій спортивній кар’єрі до нових  вершин.

Серед почесних гостей на урочистій лінійці були присутні начальник управління з фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації Сергій Олександрович Тимофєєв,  начальник Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України Анатолій Іванович Ільченко, заслужений тренер України, державний тренер національної збірної команди з вільної боротьби Едуард Вікторович Носадчий, вихованці училища – срібний  призер Олімпійських ігор з плавання Олексій Бореславський, заслужений тренер України, заслужений майстер спорту України, триразовий чемпіон світу та десятиразовий чемпіон Європи з ушу Андрій Коваль.

10 3

За традицією, першим до гостей звернувся господар – директор  училища – Чигирин  Олександр  Григорович.  Він привітав усіх із початком нового навчального року та коротко відзначив  успіхи наших вихованців, які і влітку напружено тренувалися та виступали у змаганнях. І дійсно, училищу є ким пишатися.Тільки у I  півріччі 2017 року    вихованці училища   завоювали 269 медалей на чемпіонатах України та 17 на міжнародних змаганнях.  Троє вихованців – Шух Аліна, Акобія Аліна та Малихін Владислав – виконали   нормативи на звання майстра спорту міжнародного класу. Вісім вихованців стали чемпіонами та призерами чемпіонатів Європи та світу. Встановлено два всеукраїнські та один світовий рекорд.

10 4

Із вітальними словами до присутніх звернулися Сергій Олександрович Тимофєєв та Анатолій Іванович Ільченко, які принагідно вручили посвідчення майстра спорту міжнародного класу Шух Аліні та Акобії Аліні.

Сергій Олександрович у своєму виступі зазначив, що за рішенням управління фізичної культури і спорту Київської ОДА наші вихованці – призери чемпіонатів світу та Європи та   їхні тренери будуть нагороджені стипендіями КОДА, вручення яких відбудеться 8 вересня під час святкування Дня працівників фізичної культури і спорту.

Не забули в училищі і про тих, хто боронить нашу державу, хто оберігає мирне небо і рідну землю від ворогів. Вихованці вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання і поклали корзину з квітами до пам’ятника загиблим захисникам- броварчанам.