Друк

Участь у спортивному тренувальному зборі в місті Остіа (Італії)

DSC05228 13Вперше в історії Вишгородській районній КДЮСШ з’явився вихованець та тренер відділення плавання, які були запрошені прийняли участь у спортивному тренувальному зборі в місті Остіа (Італії), в найпрестижніший клуб світу «Енергостандарт».

Збори проводилися з 07.08.2017 по 27.08.2017 р. Клуб «Энергостандарт» - це інтернаціональний клуб, до якого запрошуються кращі з кращих спортсменів національних збірних країн світу, а саме: України, Росії, Італії, Франції, Канади, Австралії та багатьох інших країн світу. Кожен юний плавець просто мріє потрапити до цього елітного клубу, і як же всіх нас переповнює гордість за нашого вихованця – Ростислава Крижанівського та його досвідченого тренера Геннадія Жданова, які потрапили до цього клубу.

Також на цьому тренувальному зборі з української сторони були задіяні заслужені тренери України: Артюх Н. И., Карташов К. Н., серед їхніх  вихованців є майстри спорту міжнародного класу, рекордсмени України, призери чемпіонатів Європи та світу. Але всі ми з хвилюванням переживали за нашого юного вихованця Ростислава Крижанівського,який в своєму юному віці встановив рекорд України, став багаторазовим чемпіоном України, та виконав норматив майстра спорту. Звісно ж величезна заслуга в усіх цих результатах його досвідченого та без перебільшення унікального тренера – Геннадія Жданова. Це дійсно велика перемога, адже не кожен день доводиться приймати запрошення в найпрестижніший клуб світу з плавання «Енергостандарт».

На цьомузборіприймали участь близько 40 спортсменів, члени збірних своїх країн. В «Енергостандарт» входятьлише ті спортсмени, які являються штатними спортсменами збірної України, до якої входитьі наш вихованець Ростислав Крижанівский, 12-тиразовй чемпіон Україниі рекордсмен України, який лише  2004-рокународження.

Ці тренувальні збористали дуже вагомими  для Ростислава і для йоо тренера Жданова Г. А. ОсобливоГеннадій Альбертович відмітив, європейський рівень тренувань, методика різних тренувальних вправ на сушіта на воді, які в подальшому стануть в пригодідля нашого  юного спортсмена.

Підводячи підсумок цього тренувального збору, треба з гордістю відмітити, що наш тренер та його вихованець гідно представили наш регіон, та в першу чергу нашу країну, показавши при цьому високі результати. В боротьбі з найіменитішими брасистами світу наш  Ростислав не пас задніх, і на одному із запливів поступився лише 17-тирічному спортсмену, але був кращим за інших 15-ти, 16-ти и 17-річних( а нашому вихованцю лише 12) а також був швидшим за  не меншіменитого українського спортсмена, вихованця харьківского Спартака, багаторазового чемпіона и рекордсмена України - Максима Голубничого, то ж в підсумку наш земляк посів почесне другемісце. Для Ростислава Крижанівського це був перший міжнародний збірі перший міжнародний старт, то жпобажаємо йомута його тренеру Жданову Г. А. легкої води  та подальших яскравих перемог, а також сподіваємось, що  на наступний збір елітного клубу «Енергостандарт», наш досвідчений тренер Жданов Г.А. вирушить не тільки з Крижанівським Ростиславом, а й з іншими вихованцями Вишгородської районної КДЮСШ!!!