Друк

Вітаємо переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» – 2017

kldfklkldskl 1У червні 2017 року Українським державним центром позашкільної освіти були підбиті підсумки Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Відповідно до наказу Українського державного центру позашкільної освіти від 30.06.2017 №06-13 «Про підсумки проведення Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» від Київської області переможцями стали:

І місце:

-  Мялук Дарина, народна студія декоративного розпису «Цвіт папороті», Сквирський районний центр дитячої та юнацької творчості, робота «Благословіння», керівник Кучанський Ігор Леонідович;

-  Турчин Софія,  Боровик Анастасія, народна школа писанкарства «Дивосвіт», зразкова творча майстерня «Світ сувенірів», Васильківський міський центр дитячої та юнацької творчості, робота «Сонце закликаєм, весну зустрічаєм!», керівники: Турукіна Леся Володимирівна, Чепурда Лариса Володимирівна;

- Родак Яна, гурток «Гончарик», Богуславський районний центр дитячої та юнацької творчості, робота «Дибинецька кераміка крізь віки», керівник Спасьонова Ярослава Сергіївна;

-  Коробко Марк, студія образотворчого мистецтва «Берестяночка», ЦТДЮ «Соняшник» м. Біла Церква, робота «Лижні гонки на світанку», керівник Коробко Валентина Іванівна;

-  Махов Єлизарій, зразкова студія образотворчої діяльності «Райдуга», Будинок дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» Бориспільської міської ради, робота «Спокій та щастя», керівник Грущак Світлана В’ячеславівна;

- Бірюк Анастасія, гурток «Золоте руно», Клуб юних моряків м. Переяслав-Хмельницький, робота «Сонячна корівка», керівник Аврамич Юлія Борисівна;

- Кравченко Анастасія, гурток «ARTLEND», Вишнівський центр творчості дітей та юнацтва, робота «Милий край», керівник Новіков Павло Борисович;

-  Островська Катерина, гурток «Арт-майстерня», Ставищенський районний центр дитячої та юнацької творчості, робота «Механічна іграшка», керівник Заболотня Лідія Петрівна.

kldfklkldskl 3

 ІІ місце:

-  Карпушина Валерія,  гурток «Об’ємна вишивка», Комунальний заклад «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості», робота» Польові квіти», керівник Гончар Людмила Михайлівна;

- Угнівенко Олександра, гурток «В’язання гачком», Васильківський районний центр дитячої та юнацької творчості, комплект «Дзвіночок», керівник Ляхоцька Людмила Володимирівна;

-  Скиба Анна, зразкове творче об’єднання «Адоніс», Дитячий естетико-натуралістичний «Камелія» м. Бровари, робота «Думи мої думи», керівник Зінченко Світлана Григорівна;

- Богдан Марія, гурток «Золоте руно», Клуб юних моряків м. Переяслав-Хмельницький, робота «Місячний волик», керівник Аврамич Юлія Борисівна;

- Кононюк Анна, гурток «Арт-майстерня», Ставищенський районний центр дитячої та юнацької творчості,  м’яка інтер’єрна іграшка «Пакетниця», керівник Заболотня Лідія Петрівна.

ІІІ місце:

- Пуглій Аліна, гурток «Крій та шиття», Будинок художньої творчості дітей, юнацтва та молоді м. Переяслав-Хмельницький, несесер «Барвисте містечко», керівник Щава Людмила Миколаївна;

-  Авілова Софія, гурток «Майстерня подарунків», Центр позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання, робота «Така рідна батьківська хата», керівник Чернецька Наталія Віталіївна;

- Шворак Єгор, зразкова студія «Художня кераміка», Іванківський районний центр дитячої та юнацької творчості, робота «Рожевий мрійник», керівник Василишина Наталія Василівна;

- Бей Мілана, гурток «Вироби з бісеру», Іванківський районний центр дитячої та юнацької творчості, робота «Скринька для прикрас», керівник Россоха Олена Валеріївна;

- Бандура Руслана, студія образотворчого мистецтва, Центр дитячої та юнацької творчості Рокитнянського району, робота «Вазон моєї уяви», керівнк Юрківська Анжела Володимирівна;

- Іванкевич Софія, гурток «Театр моди», Вишнівський центр творчості дітей та юнацтва, лялька-мотанка «Берегиня», керівник Коломієць Олена Анатоліївна;

-  Юхновська Катерина, зразкова студія «Фітодизайн», Києво-Святошинський районний центр творчості молоді «Оберіг», робота «Весілля», керівник Єріна Людмила Леонідівна;

- колектив вихованців творчого об’єднання «Оберіг», Макарівський районний центр творчості дітей та юнацтва ім. Д.Туптала, робота «Весняний коловорот», керівник Грущанська Галина Петрівна;

- Петришко Ярослав, гурток «Вязані сувеніри», Іванківський районний центр дитячої та юнацької творчості, робота «JohnDeere», керівник Макаренко Тетяна Іванівна;

- Мотриченко Юлія, гурток «Майстриня», Будинок художньої творчості дітей, юнацтва та молоді м. Переяслав-Хмельницький, сувенір «Маля»,керівник Висовень Лідія.

Щиро вітаємо переможців всеукраїнської виставки-конкурсу та бажаємо творчого натхнення для створення нових робіт! Також висловлюємо вдячність керівникам гуртків, студій, які протягом року наполегливо працювали з юними митцями та приклали чимало зусиль, щоб їх вихованці продемонструвати свої таланти під часвиставки!

Бажаємо всім творчої наснаги, подальших успіхів та гарного відпочинку!