Друк

Вітаємо юних авіамоделістів Київщини з перемогою!

IMG 3186 906-10 липня 2017 року в м. Києві  на аеродромі спортивного комплексу ТСО України «Чайка» відбулись Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі). У них взяли участь авіамоделісти з десяти регіонів України: Вінницької, Волинської, Донецької, Дніпропетровської, Житомирської, Київської, Сумської, Харківської, Хмельницької, Черкаської  областей та міста Києва. Збірна Київщини  була представлена у повному складі.

Програмою змагань передбачались тренувальні запуски та старти в таких класах: моделі-копії F-4В, швидкісні моделі F-2А, пілотажні моделі F-2В, гоночні моделі F-2С та F-2Е.

IMG 3186 10

Особливо запеклою була боротьба між нашою командою та командою Черкаської області. У підсумку авіамоделісти Київщини вибороли почесне І місце.

Окрім першого командного місця, юні авіамоделісти здобули також призові місця в особистому заліку. В класі моделей F-2Е перші місця зайняли Поліщук Дмитро та Журба Ігор, вихованці авіамодельного гуртка  Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Миколаєнко А.О.).  У класі пілотажних моделей F-2В перемогу здобув Кучер Микола, вихованець авіамодельного гуртка Комунального закладу Київської міської ради  «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» (керівник Садомов В.А.).

Бронзовими призерами в класі гоночних моделей F-2С стали: Махінько Олег та екіпаж у складі пілота Тригуб Анастасії та механіка Люха Андрія, вихованців  авіамодельного гуртка Бориспільського міського центру технічної творчості «Евріка»  (керівник Радіонов Р.В.).

Бажаємо нашим авіамоделістам спортивних успіхів в авіамодельному спорті та нових перемог!

IMG 3186 8