Друк

«Табір МАН – територія успіху! МАН об’єднує кращих!»

IMG 3186 1Креативною і неймовірно позитивною стала зустріч 180  обдарованих дітей Київщини з головою Київської обласної державної адміністрації Олександром Любомировичем Горганом та директором депертаменту освіти і науки Вірою Борисівною Роговою 10 липня 2017 року в  таборі МАН на базі Володарської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів.

З перших кроків центральною алеєю закладу розпочалося інтерактивне спілкування юних науковців з Олександром Любомировичем на актуальну для учнівської молоді тему «10 кроків до успіху». Із справжнім інтересом долучились почесні гості манівського табору до роботи наукових пленерів, які працювали у трьох тематичних локаціях: «Продукуємо власний успіх: успішні стратегії», «Перші наукові дослідження: орієнтація на успіх» та «Освіта – інвестиція у майбутній успіх».IMG 3186 2

Після флешмобу «Все залежить від нас самих!» і спільних світлин  усіх учасників зустрічі – у небо злетіли  кульки з гаслом «Табір МАН – територія успіху! МАН  об’єднує кращих!».

IMG 3186 3

Надзвичайно цікавим став для манівців майстер-клас Олександра Горгана «Формула успіху», під час якого він щиро розповів про секрети  та принципи життєвого успіху, вкотре переконливо довівши «Успішними не народжуються, успішними стають».

IMG 3186 5

Тому не випадково на святковій і урочистій  церемонії закриття МАНівського  літа – 2017 у дружньому колі манівської родини, серед якої були  сьогодні  обдаровані діти і керівники місцевих органів управління освітою,   Олександра Любомировича Горгана  відзначено почесною відзнакою МАНівського табору  «Інтел Хвиля – 2017» у номінації «Лідер Київщини».

IMG 3186 6

IMG 3186 4