Друк

Манівське літо: радість нових відкриттів

05 07 17 2Для обдарованих дітей Київщини, які відпочивають у літньому оздоровчому таборі МАН на базі Володарської санаторної  школи-інтернату, насичений літній день 02 червня 2017 року пройшов під гаслом «Моя Україна: отримуємо радість відкриттів кожного дня!». Близько 200 юних обдаровань розпочали цей манівський день захоплюючою екскурсією до Національного дендрологічного парку «Софіївка». Пішохідна екскурсія по всесвітньо відомому парку стала каскадом нових  відкриттів,  зануренням  в античність, захопленням красою та загадковістю всіх неповторних  об'єктів унікальної ландшафтної пам’ятки, створеної руками людини у співавторстві з величною природою. І звичайно ж, така подорож мотивувала  юних дослідників робити відкриття не лише для себе,а й для інших – зокрема у своїх майбутніх манівських наукових дослідженнях.

        05 07 17 4

Друга половина табірного дня пройшла у відкритті себе,  своїх власних талантів і здібностей. Тімбілдингові інтерактивні ігри, футбольний турнір, спортивні змагання, конкурсно-розважальна  програма «ВОжатник!» – все це стало чудовою можливістю максимально активно провести насичений день і виявити у собі нові спортивні та комунікативні здібності. Приємним відкриттям та справжнім позитивом стали цього дня і оздоровчі медичні процедури у спелеокамері. Про найкращі спогади і відкриття цього липневого  дня манівці щиро поділилися на засіданні наукової редакції та під час вечірнього підсумкового спілкування «Асорті вражень».  

         А коли вечір огорнув табір сивим серпанком, насичений подіями і враженнями день завершився для юних математиків, фізиків, астрономів конкурсно-розважальною програмою «Караоке бар», участь у якій також стала відкриттям несподіваних вокальних талантів у себе та у своїх нових друзів.

         Трохи стомлені, але сповнені враженнями і відкриттями ще одного дня манівського літа школярі пішли відпочивати в очікуванні завтрашнього не менш цікавого  дня.