Друк

Звіт директора Комунального закладу

21 06 17 520 червня 2017 року в Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» відбувся звіт директора - Балясникова Володимира Матвійовича.

Протягом 2016/2017 навчального року діяльність директора була спрямована на виконання Конституції України, Закону України «Про освіту», «Про фізичну культуру та спорт», інших законодавчих актів, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, наказів Департаменту освіти і науки, Міністерства молоді та спорту України , Положення про спеціалізований навчальний заклад спортивного профілю та власного Статуту. 

 

 Комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» є навчальним закладом, який забезпечує розвиток спортивних здібностей та обдарувань дітей та молоді з метою підготовки спортсменів до національних збірних команд України з видів спорту.     

21 06 17 6 

У своєму виступі Володимир Матвійович за допомогою схем та діаграм детально розкрив низку питань щодо організації роботи навчально-спортивного закладу як спеціалізованого, який навчає, виховує і всебічно розвиває спортивно обдаровану молодь. Наголосив на фінансуванні закладу,  його раціональному використанні, та зміни в порівнянні з попереднім навчальним роком.

Наполеглива спільна праця вчителів, вихователів, вчителів з видів спорту та інших працівників ліцею приносить плідні результати у навчанні ліцеїстів та їх спортивні досягнення.

         Володимир Матвійович підкреслив, що важливим аспектом збереження здоров’я учнів є створення умов для раціонального харчування дітей ліцею. Харчування ліцеїстів проводиться згідно з затвердженими нормами харчування Кабінету Міністрів України постановою №1591 від 22.11.2004 року та затверджений директором. Усі продукти харчування мають відповідні сертифікати якості. Медичне обслуговування ліцеїстів та працівників закладу організовано відповідно до нормативно-правової бази.

Підводячи підсумки роботи ліцею-інтернату, директор акцентував увагу на тих позитивних змінах,які відзначилися творчими здобутками, спортивними перемогами, спільними досягненнями. Враховуючи все це, адміністрації закладу вдається якіснозабезпечувати навчально-виховний та спортивний процес.

І саме в нашому закладі вихованці можуть досягти успіху у спорті та отримати якісну освіту, оскільки для цього створені всі необхідні умови.