Друк

Здрастуй, сонце! Здрастуй літо! Здрастуй, табір МАН!!!

20 06 17 1Як чекали ми цьогоріч літа! І, нарешті -  сонячне, тепле, барвисте!!!

А  19 червня 2017 року  стартувало ще  й МАНівське літо, об’єднавши 176 юних обдаровань, серед яких і досвідчені дослідники, і новачки,  відомі  і не дуже, але всі –  найталановитіші  школярі Київської області.

Юним талантам вже вкотре гостинно відкрив двері Комунальний заклад «Володарська санаторна школа-інтернат I-III ступенів»,  щиро  запросивши у світ дитинства і мрій, у неповторну казку добра і радості, до несходжених шляхів замріяного лісу та наукових відкриттів...

20 06 17 2

Саме сьогодні  розпочалася перша  профільна навчально-тренувальна зміна для обдарованої учнівської  молоді Київщини, організаторами якої є департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді». 

Юних дослідників  наукових відділень суспільно-гуманітарного профілю з перших кроків чекав змістовний і дуже активний день. Захоплюючий Go-квест «Кемп Брідж» мав на меті здружити школярів  та познайомити за допомогою інтерактивних вправ та  веселих завдань з територією табору. Флешмоб «Sparkleup!» («Виблискуй як зірка!»), «побудова» мостів міцної дружби, розв’язання завдань квесту для формування в собі  лідера та дослідника – це лише частина незабутніх перших вражень.

20 06 17 3

Гарним продовженням дня знайомств дня стало  відкриття табірної спортивної олімпіади «Oplimpic’s Flame», після якої МАНівці продовжили знайомство у загонах, стали учасниками інтерактивної гри з елементами тренінгу «FreeHugs!» («Дружні обійми»). Завершився перший манівський літній день конкурсно-розважальною програмою  «PartyMakerShake» та релакс-паті «Асорті вражень»,  під час якого діти ділилися своїми враженнями та почуттями, які отримали за день.

Червневий день літа розпочав щасливу пору веселих канікул!  До нових несподіванок і  пошуків!!!