Друк

Англомовний табір «Paradise»

19 06 17 1112 червня у мовному таборі Бабинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бородянського району у рамках проекту GoCampбув особливий день. Дітлахи з самого ранку чекали волонтера і от нарешті довгоочікуваний момент: до учнів з посмішкою підходить невеличка молода жінка. Гостя – жителька Бразилії на ім’я Роберта. За професією – викладачанглійської мови.

Діти готували плакати і танець для гості. Учні цікавилися національними традиціями та побутом Бразилії. Також діти багато питань задавали з приводу спортивної тематики та музики; що сподобалося Роберті в Україні? На останнє запитання гостя відповіла: природа, архітектура та люди. Роберта чудово володіє англійською і має гарну вимову. Крім того, волонтерка має надзвичайну позитивну енергетику і діти відразу потягнулися до неї.

19 06 17 10

Учні вивчають граматику, малюють постери та грають у ігри.

14 червня був днем мрій для учасників табору. Діти об’єднались у групи та готували колажі із зображеннями своїх мрій. Кожна група спробувала самостійно їх презентувати.

15 червня для учасників табору був днем спорту: подвижні ігри на свіжому повітрі, естафети та конкурси. Море позитиву і сміху для дітей подарувала Роберта.